مبل تختخواب شو راحتی هفت نفره

مبل تختخواب شو راحتی هفت نفره


تماس بگیرید

دسته بندی :

آخرین بروزرسانی : 8 آبان, 1400

بررسی اجمالی محصول

جنس و طرح رویه مبل نسبت به سلیقه مشتری انتخاب خواهد شد. آلبوم عکس رنگبندی پارچه در گالری محصولات است.

امکان سفارشی سازی محصول با انواع آپشن ها وجود دارد.

نقد و بررسی : مبل تختخواب شو راحتی هفت نفره

مبل تختخواب شو راحتی 7 نفره

مبل تخت خواب شو یکی از مبلمان پرکاربرد این روزهاست. دلیل آن هم راحتی استفاده در منازل کوچک یا محل کار است. البته مهمترین دلیل خرید مبل تختخواب شو استفاده دوکاربره مبل و تختخواب است که باعث میشود میزان فضای استفاده شده از این دو وسیله در یک وسیله خلاصه شود.

مبل های تختخواب شو در مدل های متنوع با طرح های مختلفی ارائه میشود اما عموما مبل های تخت خواب شو در مدل های تک نفره و دو نفره و یا بصورت راحتی و هفت نفره ارائه میشود. مدل تک نفره همانند یک مبل تک نفره است که پس از کشیدن کفی آن تبدیل به تختخواب میشود، در مدل 2 نفره هم همین فرآیند انجام شده ولی میزان فضای مبل و تخت بزرگتر است. در مدل های هفت نفره شما یک مبل راحتی دارید که در مبل 3 یا 2 نفره آن قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را دارند. یکی از مزایای این مبل ها تعویض ساده و راحت تشک های زیرین آن است که بصورت طبی طراحی شده تا حس خوشایند استفاده از تخت خواب را ایجاد نماید.

ما در آرنیکا چوب انواع مبل های تختخواب شو را برای شما در نظر گرفته ایم و در این محصول یکی از بهترین مدل های مبل تختخواب شو را به شما معرفی نمودیم. شما با خرید مبل تختخواب شو تک نفره بهترین گزینه را برای منزل خود در نظر گرفته اید.

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده

Be the first to review “مبل تختخواب شو راحتی هفت نفره”


− 4 = 0