تعمیرات مبل

تعمیرات مبل از جمله خدمات فنی و تخصصی مجموعه آرنیکا چوب است. با توجه به اینکه مبل جزو وسایل استهلاک پذیر محسوب می شود، با تعمیر و بازسازی دوباره آن می توان در هزینه هایی مانند خرید و تعویض مجدد مبل صرفه جویی کرد. البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید برای تعمیر مبل فقط از مراکز معتبر تعمیرات مبل این خدمات را درخواست نمایید، چرا که فرآیند تعمیر مبل کاری کاملا حرفه ای و تخصصی است و تعمیرات بدون تجربه لازم باعث آسیب به مبل خواهد شد. برخی از مراکز فروش مبل مانند آرنیکا چوب تعمیرات انواع مبل را نیز در حیطه کاری خود دارند. شما می توانید جهت تعمیرات انواع مبل به صورت کاملا تخصصی و با نازل ترین قیمت با مشاورین ما در سایت تماس بگیرید.

تعمیر مبل ریلکسی

تعمیر مبل ریلکسی

تخصصی ترین مرکز تعمیرات انواع مبل ریلکسی در ایران

تعمیر مبل ریلکسی یکی از تخصصی ترین تعمیرات در زمینه انواع مبل می باشد. به همین جهت چنانچه مبل ریلکسی شما نیاز به تعمیر دارد، برای تعمیر و بازسازی قسمت های مختلف آن، به واحد تخصصی بخش تعمیرات مبل آرنیکا چوب مراجعه فرمایید. شما میتوانید درخواست تعمیرات را بصورت غیر حضوری و از طریق بخش خدمات سایت نیز انجام دهید. متخصصین ما تعمیر انواع مبل ریلکسی دستی و برقی به صورت کاملا حرفه ای صورت می گیرد. چنانچه مبل ریلکسی نیاز به تعویض رویه داشته باشد با توجه به جنس روکش اعم از پارچه ای و چرمی، روکش آن به صورت کامل عوض می شود. همچنین اگر از ناحیه کلاف دچار شکستگی شده باشد، تعمیر فریم چوبی در این مراکز به صورت دقیق انجام می شود. کلیه قسمت های مبل ریلکسی از جمله نشیمنگاه، تکیه گاه و دسته های آن چنانچه دچار خواب و فرو رفتگی شده باشند، رفع و تعمیر می گردند. سایر قسمت های مبل ریلکسی چنانچه احتیاج به لوازم یدکی داشته باشند، نسبت به تعویض لوازم نیز اقدام می شود.

«ما تخصصی ترین تعمیرات مبل ریلکسی در ایران را با تجربیه ای بیش از 20 سال در اختیارتان قرار میدهیم»

تعمیرات مبل چگونه صورت می گیرد؟

تعمیرات مبل همانطور که ذکر شد باید در مراکز ویژه و تخصصی تعمیرات مبل صورت بگیرد تا نتیجه کار رضایت بخش باشد. همچنین با توجه به اینکه مبل جزء وسایل ضروری و پراستفاده محسوب می شود بنابراین مبل با گذشت زمان و استفاده زیاد دچار آسیب، فرورفتگی و شکستگی می شود و در بسیاری از موارد تعمیرات مبل نسبت به خرید دوباره آن می تواند بسیار به صرفه تر باشد.

 

تعمیرات انواع مبل به صورت کلی شامل خدمات زیر می باشد:

  • تعمیر رویه مبل و یا در صورت فرسودگی و آسیب زیاد، تعویض کامل آن مناسب تر است.
  • تعمیر شکستگی پایه مبل
  • تعمیر زیره و کلاف مبل
  • رنگ کاری مبل
  • تعویض اسفنج مبل
  • تعمیر فنرکشی مبل
  • تعمیر اشکالات نجاری و لقی کلاف ها

قیمت تعمیر مبل چگونه محاسبه می شود؟

در صورتی که مبل خود را برای تعمیر به مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات مربوط به تعمیرات مبل بسپارید، یقینا قیمت تعمیرات از قیمت خرید مجدد مبل بسیار ارزان تر خواهد شد. چرا که انجام تعمیرات توسط افراد آموزش دیده به صورت کاملا حرفه ای صورت می گیرد. همچنین از وسایل درجه یک جهت تعمیر و تعویض قسمت های مختلف مبل استفاده می شود که این امر باعث می شود مبل شما همانند روز اول دیده شود. بنابراین قیمت مبل با توجه به نوع تعمیر مبلمان و استفاده از لوازم و وسایل متفاوت و متغیر است. به عنوان مثال نوع متریال استفاده شده در مبل و همچنین میزان آن در قیمت تعمیر بسیار مهم است. همچنین استفاده از ابر یا فومی که جهت قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه استفاده می شود با توجه به کیفیت آن محاسبه می شود. همچنین قیمت تعویض روکش مبل با توجه به جنس و کیفیت آن تعیین می شود. و در آخر نوع مبلمان شما نیز در میزان هزینه تعمیرات بسیار مهم است، چرا که انواع مبلمان با توجه به طراحی و امکانات آن از نظر هزینه با یکدیگر متفاوت هستند و خدمات مخصوصی جهت تعمیر روی آنها اعمال می شود. به عنوان مثال تعمیرات مبل استیل با تعمیر مبل راحتی متفاوت است و مسلما هزینه تعمیر مبلمان استیل بیشتر خواهد بود چرا که مبلمان استیل با توجه به وجود لمسه هایی روی روکش مبل و همچنین معرق کاری های ظریف روی چوب آن به تعمیرات تخصصی تر و زمان بری نیاز دارد و تعویض وسایل آن نیز گران تر از سایر مبل ها خواهد بود. شما می توانید جهت اطلاع و برآورد قیمت هزینه مبل با خدمات پشتیبانی مراکز تعمیرات مبل تماس گرفته و از آن مطلع شوید.

تعمیرکار مبل

انتخاب تعمیرکار مبل

انتخاب تعمیرکار مبل مناسب یکی از دغدغه های افرادی است که تصمیم به تعمیرات مبل منزل خود گرفته اند. با توجه به قیمت بالای انواع مبلمان، تعمیر آن می تواند راه حل بهتری به جای خرید آن باشد. چنانچه مبلمان شما دچار آسیب دیدگی شده و یا قصد تعویض روکش آن را به منظور تغییر دکوراسیون دارید می توانید برای تعمیر مبل به مراکز انجام تعمیرات مبل مراجعه نمایید. البته انتخاب تعمیرکار مبل باید به درستی صورت گیرد تا مبل های شما بعد از تعمیر از نظر ظاهر و همچنین کیفیت کار در سطح  بالایی باشد و همچنین هزینه ای که بابت تعمیر مبل می پردازید ارزان و مناسب باشد. به همین منظور برخی از فروشگاه ها و مراکز فروش مبل، اقدام به ارائه خدماتی مانند تعمیرات انواع مبل نیز نموده اند. از آنجا که تعمیر مبل کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است، بهتر است کار تعمیر مبلمان خود را به افراد متخصص و کارآزموده در این زمینه بسپارید. شما می توانید به صورت اینترنتی اقدام به انتخاب تعمیرکار مناسب  مبلمان خود نمایید، و از میزان هزینه تعمیر مبل خود قبل از انجام تعمیرات مطلع شوید و سپس با مقایسه و بررسی قیمت ها تصمیم بگیرید.